Pozdravljeni,
ekipa Filmske osnovne šole vam želi čim bolj zdravo in mirno obdobje v času izrednih razmer zaradi epidemije. Držimo pesti, da se lahko še to šolsko leto snidemo v varnih okoliščinah.
Do takrat smo za vas pripravili seznam brezplačnih spletnih filmskih in filmsko-vzgojnih vsebin. Ogledate si ga lahko na povezavi na spletni strani Šola filma.

Posebej izpostavljamo odprtje naše filmske baze za učence osnovnih šol, ki so vključene v Filmsko osnovno šolo. Več informacij najdete v novici.

Ne spreglejte novega filma v bazi, Dom, ljubi dom (Maja Prettner, 2016, 12+). Vsi prijavljeni v abonma S FOŠ v kino! lahko ob njem izpolnite tudi delovni list.

Za odpadle delavnice v Predosljah, Logatcu in Izoli že iščemo nadomestne termine, predvidoma konec meseca maja, v kolikor bodo pogoji to dopuščali. O vsem boste pravočasno obveščeni.
Za vsa vprašanja smo še vedno dostopne.
Srečno, Marina, Petra in Nika