RAVNATELJICA: Mojca Kirbiš (mojca.kirbis@oslimbus.si)
POMOČNICA RAVNATELJICE: Julija Flogie (julija.flogie@oslimbus.si)
RAZREDNA STOPNJA:
Alenka Lončarič – 1. a, dodatne ure športa, OPB (alenka.loncaric@oslimbus.si)
Anita Ranc – 1. b, dodatne ure športa (anita.ranc@oslimbus.si)
Trauda Bahčič – druga strokovna delavka v 1. a, jutranje varstvo, OPB (truda.bahcic@oslimbus.si)
Saša Drevenšek – druga strokovna delavka v 1. b, jutranje varstvo, vodja opb 3. a (sasa.drevensek@oslimbus.si)
Katja Gracar – 2. a (katja.gracar@oslimbus.si)
Marjana Lampreht – 2. b (marjana.lampreht@oslimbus.si)
Katica Vezjak – 3. a (katica.vezjak@oslimbus.si)
Nina Povšič Trantura – 3. b (nina.povsic-trantura@oslimbus.si)
Samo Jan – angleščina 1. triada, gospodinjstvo 6. r., MUS (samo.jan@oslimbus.si)
Simona Lobnik – 4. a (simona.lobnik@oslimbus.si)
Darja Volavšek Türk – 4. b (darja.volavsek-turk@oslimbus.si)
Maruša Stanovnik – 5. a (marusa.stanovnik@oslimbus.si)
Jasna Caf – 5. b (jasna.caf@oslimbus.si)
OPB, FAK NEM:
Eva Dajčman Jaušovec – vodja opb 1. a, MUS (eva.dajcman-jausovec@oslimbus.si)
Sonja Fabijan – vodja opb 2. a (sonja.fabijan@oslimbus.si)
Katja Vezjak – vodja opb 2. b, jutranje varstvo (katja.vezjak@oslimbus.si)
Martin Medun – laborant, vodja opb 4. a, 5. a, skrb za živali (martin.medun@oslimbus.si)
Petra Polanec – fakultativni pouk nemščine, vodja opb 3. b (petra.polanec@oslimbus.si)
Aleksandra Polič – vodja opb 1. b (aleksandra.polic@oslimbus.si)
Metka Trdin – učiteljica pripravnica (metka.trdin@oslimbus.si)
PREDMETNA STOPNJA:
Jasna Antolinc – likovna umetnost, NIP likovna umetnost, OIP likovno snovanje, opb v 4. b/5. b (jasna.antolinc@oslimbus.si)
Monika Biderman – razredničarka 6. a, slovenščina, angleščina (monika.biderman@oslimbus.si)
Andreja Cvetko – razredničarka 6. b, tehnika in tehnologija, OIP les, NIP tehnika, računalnikarka (andreja.cvetko@oslimbus.si)
Julija Flogie – slovenščina, geografija, pomočnica ravnateljice (julija.flogie@oslimbus.si)
Irena Gaal – razredničarka 8. b, šport, dodatne ure športa, NIP šport, OIP šport za sprostitev, OIP šport za zdravje, OIP izbrani šport (irena.gaal@oslimbus.si)
Karmen Gričnik – naravoslovje, tehnika in tehnologija, OIP računalniška omrežja, fakultativni pouk računalništva (karmen.gricnik@oslimbus.si)
Aleš Kotnik – razrednik 9. b, matematika, fizika (ales.kotnik@oslimbus.si)
Darja Lorenčič Lašič – knjižničarka, domovinska in državljanska kultura ter etika (darja.lorencic@oslimbus.si)
Stojan Lukman – razrednik 9. a, geografija, zgodovina (stojan.lukman@oslimbus.si)
Marjeta Magdič Križaj – kemija, biologija, OIP poskusi v kemiji, opb v 4. b/5. b (marjeta.krizaj@oslimbus.si)
Goran Marić – glasbena umetnost, otroški pevski zbor, mladinski pevski zbor (goran.maric@oslimbus.si)
Mark Mohorčič – angleščina – nadomeščanje (mark.mohorcic@oslimbus.si)
Julija Murko – matematika, fizika, OIP Sonce, Luna, Zvezde, OIP daljnogledi in planeti, OIP Zemlja in vesolje (julija.murko@oslimbus.si)
Jelka Napast – angleščina, slovenščina (jelka.napast@oslimbus.si)
Iztok Nipič – razrednik 8. a, šport, NIP šport, OIP šport za sprostitev, OIP šport za zdravje, OIP izbrani šport (iztok.nipic@oslimbus.si)
Barbara Papa – razredničarka 7. b, slovenščina, OIP gledališki klub (barbara.papa@oslimbus.si)
Nataša Stojov – matematika, svetovalna delavka (natasa.stojov@oslimbus.si)
Boštjan Vrecl – razrednik 7. a, angleščina, OIP nemščina (bostjan.vrecl@oslimbus.si)
SVETOVALNA SLUŽBA:
mag. Maja Ferčič – socialna pedagoginja (maja.fercic@oslimbus.si)
Nataša Stojov – inkluzivna pedagoginja (natasa.stojov@oslimbus.si)
STROKOVNA SLUŽBA:
Simona Cvilak – specialna pedagoginja (simona.cvilak@oslimbus.si)
Tina Stopeinig – socialna pedagoginja (tina.stopeinig@oslimbus.si)
Tamara Štiftar – specialna pedagoginja (tamara.stiftar@oslimbus.si)
MOBILNA SLUŽBA:
Sandra Seifried – logopedinja (sandra.seifried@csgm.si)
Anja Zlatečan – specialna pedagoginja (anja.zlatecan@osgusi.si)
TAJNICA VIZ: Marjana Hozjan (o-rrlimbus.mb@guest.arnes.si)
RAČUNOVODKINJA: Aleksandra Šauperl (racunovodstvo-oslimbus@guest.arnes.si)
ORGANIZATORKA PREHRANE: Julijana Kovač (julijana.kovac@guest.arnes.si)
KUHINJA:
Bojana Dodig – nadomeščanje
Jerica Fajfar
Antonija Marčič
Zvezdana Nikl
Janez Urnaut
Mateja Žvegler
Marija Trstenjak – nadomeščanje
HIŠNIK: Alan Dobršek
ČISTILKE:
Suzana Hojski
Marika Hrušman
Vera Jurić
Iris Skok
Cvetka Stamec
INFORMATORKI:
Majda Čeh (dopoldan)
Andreja Mlakar (popoldan – telovadnica)