»Lepo je na novo začeti.                          sola_5

Začetki so nepopisan list,

na katerega se lahko napiše

najboljše mojstrovine, največje skrivnosti,

najbolj izbrane besede.

Pričeti pomeni ustvarjati

svet novih možnosti, ki jih prej še ni bilo.«

(Julia Doria)

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

1. september se nezadržno bliža in tudi na naši šoli vam bomo ta dan na stežaj odprli šolska vrata.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberete pred vhodom v šolo ob 8.30. Tam vas bodo sprejeli razredniki in vas popeljali v vaše razrede. Dejavnosti bodo potekale do 10.20. Vsi učenci boste z učitelji samostojno odšli v razrede, starši pa boste lahko prišli ponje ob 10.20.

Učenci potrebujete copate, beležko, pisalo, mapo in torbo, v kateri boste domov odnesli učbenike.

Prvošolci se s starši pred vhodom v šolo zberete ob 10. uri, kjer vas bodo slovesno sprejeli devetošolci in vas popeljali v telovadnico. Ker je to pomemben dan za vaše otroke, vabimo starše, da ga v šoli preživite skupaj z njimi.

Šolskega prevoza in malice ta dan ni.

ŠOLSKI PREVOZI Z AVTOBUSOM

Šolski prevoz ostaja, a je občina uvedla nekaj sprememb.

Avtobusni prevoznik je odslej MARPROM, ki je uvedel integrirano avtobusno linijo, s katero se bodo lahko vozili tudi drugi uporabniki avtobusa. Vozil bo po priloženem voznem redu, postaje pa ostajajo enake kot doslej.

Vsi učenci, ki vam pripada pravica do vožnje s šolskim avtobusom, boste v novem šolskem letu potrebovali vozovnico s fotografijo. Fotografijo prinesite v tajništvo ali pa skenirano pošljite na naslov marjana.hozjan@guest.arnes.si. Prinesite oz. pošljite jih čim prej, saj se boste po predloženih seznamih lahko vozili le prvih 14 dni.

Nasvidenje v četrtek, 1. septembra 2016!