Gledališka igra je lahko priložnost, kjer lahko spoznaš samega sebe, raziščeš svojo ustvarjalnost in postaneš skoraj kdorkoli.

Smo več kot le gledališka skupina! Smo skupina otrok, dijakov, študentov in mentorjev, ki jih druži veselje do izražanja in ustvarjalnosti. Prizadevamo si za razvoj kulture, pozitivnih vrednot, upoštevanje drugače mislečih in prijateljstva. Skupaj ustvarjamo izkušnje, ki nas krepijo za preizkušnje na vseh področjih življenja, družine, šolanja, študija in dela.

Te zanima gledališče? Se želiš preizkusit v gledališki igri ali pa te morda zanima improvizacija na odru? Te morda zanima gledališka tehnika? Poznaš kako posameznico, posameznika, skriti talent, ki bi se nam želel pridružiti?

Člani Mladinske in otroške gledališke skupine KD Pekre – Limbuš vabimo k sodelovanju!

Prijavi se na spletni strani KD Pekre – Limbuš!

Z vajami pričnemo v petek 29.9.2017.