Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu 2017/2018 na OŠ Rada Robiča Limbuš organiziramo predavanje za starše in pedagoške delavce. Tako vas z velikim veseljem vabimo na predavanje univerzitetne diplomirane psihologinje in zunanje sodelavke ga. Nine Babič, zaposlene na OŠ, izvajalke dodatne strokovne pomoči, ki je vrsto let delala kot prostovoljka na Hospic-u. Je pedagoški vodja letovanj na ZPM Maribor, je supervizorka anonimnih svetovalcev TOM telefona, sodeluje pri izobraževanjih za šolski parlament in je voditeljica seminarjev Familylab Slovenija. Na predavanje z naslovom »Lotim se te virtualno« vas vabimo v ponedeljek, 20. 11. 2017, ob 18. uri v šolsko jedilnico.

Pred predavanjem bodo ob 17. uri potekale govorilne ure za starše učencev od 1. do 9. razreda.