Ekipa naših debaterjev se je v soboto, 13. 4. 2019, udeležila mednarodnega debatnega turnirja, ki je potekal v Laškem. Debatirali so v angleščini in zmagali 2 od 3 debat. Zelo dober izid glede na dejstvo, da je bila ekipa prvič v taki postavi. Ekipa F.R.I.E.N.D.S so bili: Lana Leskovar, Maj Šturm in Larisa Mihailović.

Čestitke vsem: devetošolkama Lana in Larisi z najlepšimi željami za mnoge dobljene zmage v srednji šoli, Maju čestitke za pogum, saj je v zadnjem trenutku nadomestil Aljošo Vreša.  Aljoši pa zahvala za pomoč Maju.

Debaterji so ne le dober primer kritičnega poslušalstva in razmišljujočih mladih državljanov, temveč  tudi dober primer sodelovanja in timskega dela, kot priča ime, ki so si ga izbrali.

Čestitam!

mentorica J. Napast