V četrtek , 16. maja, smo se z našimi zvestimi navijači udeležili finalne oddaje Malih sivih celic. Naši nasprotniki v studiu RTV Slovenija so bili učenci iz OŠ Božidarja Jakca iz Ljubljane.

Tokrat smo izžrebali vijolične majice in se pogumno podali v dvoboj znanja in spretnosti. Že na začetku smo kar precej povedli. Dobro nam je šlo tudi v nadaljevanju in z rezultatom na koncu smo le potrdili, da smo v letošnji sezoni nepremagljivi. Prejeli smo prehodni pokal, našim najbolj zvestim navijačem pa z zmago  prislužili še  izlet v Gardeland.

Ko smo mislili, da smo vse najlepše že doživeli, pa je sledilo še nepozabno presenečenje v Pekrah. Do šole je naš avtobus  pospremilo gasilsko vozilo lokalnega GD z vključeno sireno. Pred šolo so nas pričakali učitelji, učenci s transparentom, starši… Nepozabno…

Hvala vsem, ki ste sodelovali pri tem veličastnem sprejemu. Veliko nam je pomenilo.

Hana, Izidor, Aljoša in mentorica Darja Lorenčič Lašič

(Skupno 1.446 obiskov, današnjih obiskov 1)