Dragi bralke, dragi bralci  Prežihove bralne značke!

22. 5. 2020 je zadnji rok za vse tiste, ki boste prebrali določeno število knjig (6. razred / 4 knjige, 7.-9. razred / 5 knjig) in si tako prislužili petico pri slovenščini. Sezname bom posredovala vašim učiteljicam slovenščine. Seveda pa morate o prebranih knjigah govoriti z menoj preko videokonference ali napisati sestavek (navodila so na spletni strani šole – Bralna značka na daljavo).

Za vse tiste, ki jim do tega datuma ne bo uspelo, podaljšujem rok do 5. 6. 2020. Ti učenci boste dobili  knjižne nagrade ali priznanja brez “dodatne nagrade” pri slovenščini.

Vsi učenci, ki boste končali bralno značko do 5. 6. 2020, si boste še dodatno prislužili vstopnico za noč branja, ki jo bomo izvedli v šolskem letu 2020/2021.

Vaša knjižničarka