Spoštovani učenci in starši,

Predstavljamo vam projekt Razgibana šola, kjer bo Društvo IndiJanez ob podpori številnih izvajalcev športnih programov poskrbelo za vodeno telesno vadbo za otroke, ki se šolajo od doma. Gre za brezplačno obšolsko onlin aktivnost.

Vsak dan bo namenjen 20-minutnemu odklopu od šolskih obveznosti, kjer se bodo udeleženci lahko sprostili in naredili nekaj dobrega za svoje telo.

Vaje bodo preko predvajanja v živo v obliki vodene TV oddaje (Youtube in Facebook stream) iz svojih dvoran oz. doma predstavljali strokovnjaki na svojih področjih.

OD PONEDELJKA, 30. 11. 2020 NAPREJ – VODENA VADBA V ŽIVO, VSAK ŠOLSKI DAN OB 10.00.

Več informacij kjer najdete o Razgibani šoli, kjer najdete tudi povezave do vodenih vadb pa si lahko preberete v tem dokumentu.

Tukaj pa si lahko še ogledate predstavitve izvajalcev Razgibane šole.