Kaja Strmšek, 8. razred

Tudi letos smo se, tokrat že devetič, udeležili mednarodnega natečaja Plakat miru. Letošnji, že 33. razpisani natečaj,  je potekal pod naslovom Prispevam k miru.

Na naši šoli je o miru razmišljalo kar 40 učencev od 6. do 8. razreda. Enajst njihovih izdelkov je bilo poslanih na natečaj, kjer je strokovna komisija Lions kluba Piramida Maribor, na področnem nivoju izbrala plakat naše učenke Kaje Strmšek iz 8. razreda. Kaja je s svojim plakatom zastopala našo šolo na tekmovanju na državnem nivoju. Izmed vseh uvrščenih plakatov na državni nivo, je strokovna komisija izbrala 25 najlepših plakatov v Sloveniji.

S ponosom lahko povemo, da je med njimi tudi plakat naše učenke Kaje. Kaja, čestitke!

Čestitke pa tudi vsem ostalim našim učenkam in učencem, ki so ustvarili resnično lepe plakate o miru.

Zmagovalne plakate si lahko pogledate na spodnji povezavi:

mentorica Jasna ANTOLINC