Spoštovani starši,

Lopolis, ki ga pri nas uporabljamo za elektronski dnevnik in redovalnico, je posodobil svoj portal.

Tisti starši, ki ste se naročili na vpogled ocen, portal poznate, nekateri ste se srečali z njim v lanskem šolskem letu, ko ste prijavljali učence k obveznim izbirnim predmetom.

Zdaj so pakete za dostop spremenili, do 20. 3. 2021 pa je vsem omogočen brezplačni dostop do portala in vsebin, potrebujete le up. ime in geslo, ki ga imate oz. vam ga bomo kreirali, če ga še nimate (prejeli ga boste po e-pošti).

Po 20. 3. 2021 se bo pogled na portalu ločil na brezplačne vsebine (Lo.Polis START paket) in plačljivi del (Lo.Polis PRO paket).

Vse podrobnosti o vsebini obeh paketov so na strani portala www.lopolis.si (rubrika STARŠI). Pri vsebinah so vidne tiste dejavnosti, ki jih trenutno vodimo na šoli.

Za to šolsko leto velja prehodno obdobje:

1. obstoječi uporabniki eRedovalnice – uporabljate lahko dosedanja gesla, do konca šolskega leta boste imeli brezplačen dostop do vpogleda v ocene
  2. obstoječi uporabniki eSporočil – samodejno bodo na voljo vse vsebine PRO paketa, uporabljate dosedanja gesla
  3. novi naročniki paketa Lo.Polis PRO v tem šolskem letu – za nove naročnike bo paket plačljiv po polovični ceni (13 €), na vsebine PRO paketa se naročite sami preko portala
  4. portal Lo.Polis PRO v naslednjih šolskih letih – za naprej bo cena 26 €/leto, potrebujete up. ime in geslo, ki ga dobite na šoli, na vsebine PRO paketa pa se naročite sami preko portala

Julija Flogie, pom. ravn.