Dragi učenci, drage učenke, spoštovani starši!

Ponovno je čas, ko pričnemo pripravljati stvari za prihodnje šolsko leto. Tako se bo kmalu začel tudi postopek izbiranja obveznih in neobveznih izbirnih predmetov. Pripravljeni sta brošuri, v katerih boste našli vse o izvajanju neobveznih in obveznih izbirnih predmetov, predmete pa vam bodo predstavili tudi učitelji. Starši 3. in 6. r. bodo o vsem seznanjeni tudi na roditeljskih sestankih.

Na začetku vsake brošure imate osnovne informacije in odgovore na vprašanja, ki se najpogosteje pojavljajo. Sledijo pa predstavitve posameznih predmetov. Vabimo vas, da jih prelistate.

V kolikor se pojavijo še kakšna vsebinska vprašanja, se lahko obrnete na posamezne učitelje, ki predmete poučujejo, glede izvajanja in prijavljanja pa na go. Majo Ferčič (obvezni IP) ali go. Julijo Flogie (neobvezni IP).

IZBOR poteka od 17. do 21. 4. 2023.

Za OIP preko lopolisa.

Za NIP in FAK preko e-vprašalnikov.

Vse povezave so bile poslane staršem po e-pošti.

Predstavitev neobveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2023/2024

Predstavitev obveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2023/2024

(Skupno 1.018 obiskov, današnjih obiskov 1)