3. natečaj projekta #začebele

Skrivnostni svet čebel

ZA VSE SLOVENSKE OSNOVNE ŠOLE

Naša šola se poteguje za glavno nagrado – UČNI ČEBELNJAK. Učenke in učenci 4. razredov so pri NUM ustvarjali panjske končnice, ki smo jih poslali na natečaj Skrivnostni svet čebel. Nagrado si bo prislužila šola, ki bo za set svojih panjskih končnic zbrala največ glasov.

Potek glasovanja:

• Od 10. 5. 2023, 0.00 do vključno 17. 5. 2023, 23.59 bo na spletni strani zacebele.si potekalo odprto glasovanje za najlepši set risb panjskih končnic.
  • Zmagala bo osnovna šola, katere set risb panjskih končnic bo prejel najvišje število glasov prek spletne strani zacebele.si. Morebitni glasovi pod objavami na družbenih medijih ne štejejo v skupno število glasov, saj glasovanje poteka izključno na spletni strani www.zacebele.si

Nagrada:

• Osnovna šola, ki bo avtorica zmagovalnega seta narisanih panjskih končnic, bo prejela učni čebelnjak, na katerega bodo umeščene prerisane panjske končnice izbranega ilustratorja.

Hvala za vaš glas!

mentorica Jasna Antolinc