Sporočilo je namenjeno vsem tistim, ki v šolo prihajate z avtobusom.

Vsi, ki se v šolo vozite z avtobusom, ste si morali urediti šolske vozovnice. S strani voznikov in odgovornih za te prevoze smo bili obveščeni, da nekateri učenci vozovnic ne uporabljate (ali jih nimate, ste jih izgubili ali pa jih ne želite uporabljati).

Obveščamo vas, da so vozovnice zelo pomembne, saj z validacijo (ko vozovnico prislonite k napravi za pregled vozovnice):

• spremljajo število oseb na avtobusu
  • preko vozovnice ste tudi nezgodno zavarovani (v primeru, da učenec med vožnjo ni validiran, tudi odškodninski zahtevek ne more biti ugodno rešen)
  • na ta način je zagotovljena sledljivost, saj je za potrebe NIJZ potrebno imeti sezname oseb, ki se vozijo v določenem trenutku
  • v primeru inšpekcijskih nadzorov se mora število validacij ujemati s številom oseb na avtobusu.

Prosimo vse, ki uporabljate avtobusni prevoz, da se ob vstopu na avtobus OBVEZNO VALIDIRATE Z AVTOBUSNO VOZOVNICO.

Če ste vozovnico morda izgubili ali je še nimate, se obrnite na tajništvo šole.