Učenci in učenke naše šole so se merili s svojimi vrstniki na področnem posamičnem atletskem tekmovanju, ki je potekalo v četrtek, 26. 5. 2022, na atletskem stadionu Poljane. Kar nekaj jih je osvojilo kolajne. V skoku v višino je zmagala Pina Batič, v metu vortexa je bila druga Maruša Štelcer, na 300 m je bila tretja Špela Rajšp. Pri fantih je bil drugi Liam Bassin v teku na 600 m, drugi je bil tudi Nace Žohar pri skoku v daljino ter tretji Nik Gorinšek pri skoku v višino. Uspeh so dopolnili še Lana Sorko s četrtim mestom na daljini ter Anže Javšnik s petim mestom na 300 m in Urban Breznik s petim mestom v suvanju krogle. Na državno prvenstvo se je uspelo uvrstiti le Liamu Bassinu z izvrstnim rezultatom 1:36 pri teku na 600 m. Državno prvenstvo bo v sredo 8.6.2022, prav tako na stadionu Poljane v Mariboru.