V torek in sredo, 11. in 12. aprila, je v telovadnici naše šole potekalo OBČINSKO PRVENSTVO v ROKOMETU za mlajše deklice in mlajše dečke do 13 let. Dekleta so zasedla končno tretje mesto za OŠ Ludvika Pliberška in OŠ Tabor I. V ekipi so bile Ela Lesjak, Hana Drevenšek, Naja Koren, Nisa Zafuta, Tinkara Gostenčnik, Alin Handanović, Urška Rajšp, Sofija Kamenšek, Julija Šega, Eva Žižek ter Aneja Vogrinec.
Ekipa dečkov OŠ Limbuš je prvi dan v skupini prepričljivo premagala OŠ Martina Konšaka ter OŠ Tabor I. Naslednji dan so se pomerili v polfinalu z OŠ Ludvika Pliberška in jih gladko premagali. V finalu so še enkrat pokazali svojo premoč med mariborskimi šolami in zanesljivo premagali OŠ Borcev za severno mejo ter tako postali občinski prvaki. Za ekipo OŠ Rada Robiča Limbuš so igrali: Lucas Biderman da Costa, Tilen Ciglarič, Anže Javšnik, Tjaž Štiberc, Filip Robnik, Matija Možič, Luka Stojanović, Svit Lovrenčič, Nik Celinšek, Kevin Bassin, Luka Geršak, Staš Kotnik, Jure Rožič ter Matevž Podvršnik. Čestitamo za naslov občinskih prvakov ter uvrstitev na področno prvenstvo!

Zapisal Iztok Nipič