badminton_5V sredo, 25. januarja 2017, je na OŠ Bojana Ilicha Maribor potekalo področno tekmovanje posameznikov v badmintonu. Našo šolo je zastopalo 6 učencev, ki so odlično odigrali vse tekme in prinesli so domov 6 medalj.

Lan Sevčnikar je zasedel tretje mesto in dobil bronasto medaljo.

Zala Žuran je bila v svoji kategoriji druga in si prisvojila srebrno medaljo.

Katja Kokalj  je dobila srebrno medaljo saj si je v svoji kategoriji priigrala drugo mesto.

Neja Tripkovič je v enaki kategoriji igralk kot Katja Kokalj zasedla tretje mesto in je s tem dobila bronasto medaljo.

Lana Boršič je v svoji kategoriji zmagala in dobila zlato medaljo, Tina Tomšič pa je v enaki kategoriji kot Lana zasedla drugo mesto in s tem dobila srebrno medaljo.

Na državno tekmovanje sta se uvrstila Lan Sevčnikar in Zala Žuran.

Vsem udeležencem področnega tekmovanja v badmintonu čestitamo za vse osvojene medalje ter za fairplay igranje tekem!