Petek, 8. september 2017:

Današnji povzetek dneva iz Poreča je naslednji: “Celo noč bliskalo, grmelo in deževalo. Danes ustvarjalno pričakali sonce. Opravili tudi meritve. Po kosilu se odpravimo do morja. Sledi poročilo” 😉

Četrtek, 7. september 2017:

Petošolci so danes zapisali tole: “Danes nas je po jutranji telovadbi dež pregnal v dvorano, kjer smo se učili, peli in plesali. Po kosilu in počitku smo dočakali sonček in se zopet odpravili na plažo. Zvečer smo se lotili še slikanja.”

Sreda, 6. september 2017:

Učenci so se danes vkrcali na ladjico ter odpluli raziskovat Rovinj in okolico. Pošiljajo lepe morske pozdrave!

Ustavili so se tudi v Vrsarju, kjer so lovili meduze in iz vode rešili telefon.

Pred večerjo se petošolci sproščajo in družijo na igrišču.

Torek, 5. september 2017:

Petošolci sporočajo, da je vreme ok, da so veliko plavali in da gredo jutri na ladjico.

Vse lepo pozdravljajo!

Ponedeljek, 4. september 2017:

Učenci 5. razredov so se z učitelji spremljevalci v jutranjih urah odpravili v letno šolo v naravi v Poreč. Na poti do Poreča so se ustavili v Kopru, kjer so si ogledali Luko Koper. Pred prečkanjem slovensko-hrvaške meje so se še sprehodili po Sečoveljskih solinah. Poslali so nam fotografiji in hkrati sporočili, da so že na cilju ter da se opravljajo na plažo. Vsem pošiljajo lepe morske pozdrave iz Poreča.