Večer kot sponzor Večernice – vseslovenske nagrade za najboljše otroško/mladinsko literarno delo preteklega leta že nekaj let omogoča obisk slavnostne podelitve 150 učencem. Letos je ta čast doletela našo šolo.

Izbrali smo 10 učencev višjih razredov, ki jim je bil ta izlet podarjen kot nagrada za njihovo pridno branje za bralno značko in hkrati spodbuda  za branje v prihodnje.

Podelitvi večernice smo prisostvovali v četrtek, 21. 9. 2017 v dvorani Park v Murski Soboti.

Pred razglasitvijo zmagovalca smo si ogledali še predstavo Lutkovnega gledališča Maribor z naslovom Sen kresne noči. Pozdravili in zaploskali smo  dobitniku letošnje 21. večernice  Petru Svetini in bili deležni pogostitve s torto. Sledilo je še skupinsko fotografiranje z nagrajencem  in odhod proti domu.

Preživeli smo res lep, nepozaben dan!

Zapisala mentorica bralne značke : Darja Lorenčič Lašič