logotipNa naši šoli smo se odločili, da v začetku decembra 2015 (sobota 5. 12. 2015) izvedemo bazar na temo Posladkajmo si življenje. Tako uresničujemo želje otrok, hkrati pa prispevamo  k kvalitetnejšemu preživljanju časa, ki ga otroci preživijo v šoli. Pri pripravi bazarja aktivno sodelujejo vsi, tako učenci, učitelji in starši. Obračamo pa se tudi na vas, in sicer s prošnjo, da nam v okviru svojih zmožnosti pomagate. Srečolov, ki ga načrtujemo, bo zanimiv, pester in bogat, če nam boste lahko priskočili na pomoč z vašimi različnimi proizvodi (reklamni izdelki, boni za frizuro, pizzo, kavo, kosilo…).

Veseli bomo vsake vaše ideje in prispevka. Hvala!

V kolikor pa se odločite za donatorska sredstva, Vas prosimo, da jih nakažete na podračun pri UJP Sovenska Bistrica: SI56 012 706 030 668 428 sklic na 00 763-5, kjer se bodo vsa sredstva zbirala in namensko porabila za nižanje stroškov šol v naravi.

Želimo vam uspešno poslovanje in hvala za vaš prispevek.

Ravnatelj OŠ Rada Robiča Limbuš

Rado Wutej, l.r.