NAGRAJENCI ŠOLSKEGA LITERARNEGA NATEČAJA 2019 / 2020
3. RAZRED
Nagrada za prozo: Sofija Kamenšek, 3.a
Priznanje: Ajda Karba, 3.a; Zoja Pirc 3.b; Lina Bernier, 3.b; Tian Hercig, 3.b
4. RAZRED
Nagrada za prozo: Ema Borucky in Špela Hadner, 4.a
Nagrada za poezijo: Aleksej Koroša in Luka Lorenci, 4.b
Priznanje: Pia Krajnc in Maša Ploch, 4.a; Nace Žohar, 4.b; Lan Kaligaro in Mai Muraus, 4.a; Tibor Zep, 4.b; Ben Forstner in Matic Hrastnik, 4.a
5. RAZRED
Nagrada za prozo: Lana Šnuderl in Lana Sorko, 5.a
Priznanje: Lun Ledinek in Rafael Sitar, 5.a; Ula Hribernik, Špela Štorgelj in Tiara A. Marhold, 5.a; Zala Mohorko Lisica in Nina Sovič, 5.a
6. RAZRED
Nagrada za prozo: Gal Majcen in Brin Pavlin, 6.b
Nagrada za poezijo: Tina Kolarič in Neža Možič, 6.a
Priznanje: Eva Banjanin in Nina Petek, 6.b; Ajda Obretan, Neja Sluga, 6.b
7. RAZRED
Nagrada za prozo: Jernej Čarman, 7.a
Nagrada za poezijo: Lena Trantura, 7.b
Priznanje: Naja in Tija Lederer, 7.a; Julija Partlič, 7.a; Rubi Štrakl, 7.b; Valentin Kniplič Hegediš in Jon Vranešević, 7.b; Lina Sevčnikar, 7.b
8. RAZRED
Nagrada za prozo: Zarja Puh, 8.a
Nagrada za poezijo: Sara Svena Soršak in Neža Musil, 8.a
9. RAZRED
Nagrada za prozo: Miha Nežmah, 9.a
Nagrada za poezijo: Belana Jezovšek, 9.a
Priznanje: Alis Kamenšek in Lana Boršič, 9.b; Aljoša Vreš, 9.a; Jan Herlič in Maj Šturm, 9.b; Andrej Greifoner, 9.a; Lucija Dukarič in Maša Židov, 9.b; Matic Skerlovnik, 9.b; Nika Vecl, 9.a; Kaja Fidler Jurič, 9.b
PRIZNANJA V KATEGORIJI STRIPOV:
Alina Tutič, Urša Kuhar, Lia Bele, Katarina Polič, Lana Lukič, 5.b
Lana Šnuderl, Anja Pleteršek, Edita Draksler, 5.a
Urška Kniplič Hegediš, Hana Drevenšek, 4.b
Tilen Leskovar, 8.b
NAGRAJENCI ŠOLSKEGA LIKOVNEGA NATEČAJA 2019 / 2020
Nagrada:
Kralj Matjaž (kaširano), 1.a
Mark Dobovišek, 1.b
Tjaša Vreš, Rafaela Aram, Valentina Žunko, Eva Vodopivec, Tinka Mule, Daša Nekrep, 2.b
PRIZNANJE:
Lana Brence, Lana Šlaus, Niko Brlek, Julija Šlaus, 1.b
Lan Lukić, Tine Lipnik, Lan Jan Ajster, Jan Bogolin, 2.b
Tia Dobaj, Nino Nikl, Filip Oset, Iza Kralj, 2.b
Mohorko Lisica Luka, Koper Staš, Kos Dior Rylie, Lesjak Lana, 2.a
Štrakl Leni, Mikl Šturm Mark, Mujanović Anej, Cenc Bor, 2.a
Koren Žiga, Irgolič Sara, Gabrijan Sara, Rosanda Jan, 2.a