Dragi učenci, bralci!

Iz priložene fotografije lahko razberete, da knjižnica še vedno sameva in knjige čakajo na vas, da se vrnete v šolo.

Rada bi vas spomnila, da so vam knjige kljub vsemu na voljo in da jih lahko naročite na moj mail: darja.lasic@guest.arnes.si, lahko pobrskate tudi v katalogu Cobiss (akronim OSRARO)in preverite, katere knjige iz naše knjižnice so na voljo. Na spletni strani knjižnice (KNJIŽNICA- BRALNA ZNAČKA) najdete priporočila naših učencev  za branje (BEREMO NA DALJAVO).Seveda vam lahko svetujem tudi sama in vam knjige pripravim, vi pa pridete  po njih v času uradnih ur med 8.00 -12.00.

Prav tako se lahko o prebranih knjigah za bralno značko (6.-9. razred) pogovarjate z menoj preko Zooma ali napišete kratko obnovo prebrane knjige z oceno, mnenjem ali priporočilom.

Odkrivajte resnične in domišljijske svetove v knjigah, naj vam užitki ob branju pomagajo premagati ta čas, naj vam lajšajo dneve negotovosti, vas navdajo z optimizmom in predvsem sprostijo po vsakodnevnih šolskih obveznostih.

Lep pozdrav iz šolske knjižnice.

Vaša knjižničarka