V RKS OZ Maribor se pripravljajo, da izpeljejo prihajajočo 66. sezono letovanja v njihovem MPD Frankopan v Punatu. Verjamemo, da bo takšna, kot ste je vajeni iz prejšnjih let, le s prilagoditvami, ki dodatno čuvajo zdravje naših mladih in malo manj mladih letovalcev.

Prijavili so se na razpis ZZZS za organizatorje zdravstvenih letovanj otrok,  urejajo možnosti sofinanciranja, dogovarjajo se s pedagoškimi vodstvi izmen, medicinskim kadrom…. Hkrati pa spremljajo epidemiološke razmere in se jim sproti prilagajajo.

Vse otroke in njihove starše, ki že več let letujejo z njimi ali pa se jim bodo letos prvič pridružili, vabijo, da spremljate njihovo spletno stran: punat.si ter FB stran: KUFER PUNat MORJA, kjer lahko izveste več o samem letovanju, najdete informacije o prijavi in izveste novosti, lahko jih tudi pokličete: 02/2344006.