V mesecu februarju 2021 smo razpisali natečaj katerega tema je bila Slovenija in njenih 30 let samostojnosti. Učenci od 1. do 9. razreda so literarno, likovno in tudi fotografsko ustvarjali na to temo. Ob zaključku natečaja v mesecu maju so komisije pregledale vse prejete izdelke ter določile prejemnike nagrad in priznanj. Vse prejemnike nagrad in priznanj si lahko preberete v spodnjem dokumentu. Prav tako vam v branje prilagamo nagrajene pesmi literarnega dela natečaja.

NAGRAJENCI IN DOBITNIKI PRIZNANJ LITERARNEGA, LIKOVNEGA IN FOTOGRAFSKEGA NATEČAJA – SLOVENIJA 30 LET

Nagrajene pesmi literarnega natečaja – 30 let Slovenije

Čestitamo!

Ob koncu likovnega in literarnega natečaja smo v prostorih šole pripravili razstavo likovnih in fotografskih izdelkov. Ker je bil vstop v šolo zaradi že znanih razmer glede epidemije Covid-19 otežkočen, smo celotno razstavo fotografirali in vam pripravili video posnetek, ki si ga lahko ogledate spodaj.

Mentorice: Darja Lorenčič Lašič, Jelka Napast, Maruša Stanovnih, Jasna Antolinc in Andreja Cvetko